.. nu cu determinare, doar din inertie, inertie care in nici un caz nu se datoreaza unei legi fizice, ci harului
si datorita caruia trec prin zilele astea! Asa ca .. atuncea cand privesc inapoi, vad ca lucruri frumoase
facute prin mainile mele, lucruri de care nu sunt instare!

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu