luni, 18 mai 2009

luni

well today i feel like that(te uiti la poza si deduci).. A fost luni!! Si de dimineata alerg, nu cu bucurie
.. nu cu determinare, doar din inertie, inertie care in nici un caz nu se datoreaza unei legi fizice, ci harului
si datorita caruia trec prin zilele astea! Asa ca .. atuncea cand privesc inapoi, vad ca lucruri frumoase
facute prin mainile mele, lucruri de care nu sunt instare!
Posted by Picasa

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu