.. @ concert in tm! sper sa avem bucurie si pace in toate cate le vom face, si binecuvantarea care vine de sus!
miercuri, 27 mai 2009
miercuri, 20 mai 2009
in the morning..
am avut o dimineata interesanta. frumoasa si .. nu mai stiu cum sa o descriu si ce termeni sa folosesc ca sa exprime tot ce am trait:) Orcum azi mi-am permis sa beau o cafea, si impreuna cu cafeaua am avut paine cu miere de albine si unt.. si acuma trebuie sa ma duc la scoala!
luni, 18 mai 2009
luni
well today i feel like that(te uiti la poza si deduci).. A fost luni!! Si de dimineata alerg, nu cu bucurie
.. nu cu determinare, doar din inertie, inertie care in nici un caz nu se datoreaza unei legi fizice, ci harului
si datorita caruia trec prin zilele astea! Asa ca .. atuncea cand privesc inapoi, vad ca lucruri frumoase
facute prin mainile mele, lucruri de care nu sunt instare!
.. nu cu determinare, doar din inertie, inertie care in nici un caz nu se datoreaza unei legi fizice, ci harului
si datorita caruia trec prin zilele astea! Asa ca .. atuncea cand privesc inapoi, vad ca lucruri frumoase
facute prin mainile mele, lucruri de care nu sunt instare!
sâmbătă, 16 mai 2009
old times..
Abonați-vă la:
Postări (Atom)

