skip to main
|
skip to sidebar
caleb
sâmbătă, 16 mai 2009
old times..
.. ieri am fost la nunta la Alin Salanta, spre seara m-am uitat la ceva poze, poze cu noi .. cand Alin era pretenul nostru bun:) De dragul acelor vremuri am hotarat sa postez o poza..
Am baut a lot of MD.. !!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Persoane interesate
Arhivă blog
▼
2009
(4)
▼
mai
(4)
.. @ concert in tm! sper sa avem bucurie si pace ...
in the morning..
luni
old times..
Despre mine
caleb
Vizualizați profilul meu complet
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu