sâmbătă, 16 mai 2009

old times..

.. ieri am fost la nunta la Alin Salanta, spre seara m-am uitat la ceva poze, poze cu noi .. cand Alin era pretenul nostru bun:) De dragul acelor vremuri am hotarat sa postez o poza..
Am baut a lot of MD.. !!
Posted by Picasa

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu